Ecobloc Inspect - základní modul 205 l

Kód: 402005
1 381 Kč 1 141 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Vsakovací bloky společnosti Graf. Umožňují čištění díky průchodnosti těla bloku. Jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecobloc Inspect - tělo bloku 205 l

Nejmodernější a nejprodávanější vsakovací blok společnosti Graf. Vyroben z kvalitního polypropylenu.

Vsakovací bloky jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu. Jejich konstrukce zvládá při dodržení předepsaného krytí zeminou pojezd i 60tunovými nákladními auty. Oproti štěrkovému zásypu stejného objemu získáváte díky bloku Ecobloc Inspect trojnásobný akumulační objem vody. Bloky je možno skládat do různých tvarů a objemů vsakovacího objektu.

Garantujeme životnost 50 let při dodržení podmínek instalace popsaných v návodu.

Tělo bloku je třeba doplnit podkladovou deskou a zakončeními dodávanými v páru. Pro jednu vrstvu bloků 205 l je třeba stejný počet podkladových desek jako bloků. Při instalaci do více vrstev potřebujete podkladové desky jen pro spodní vrstvu, další vrstvy bloků se již instalují bez podkladových desek. Tělo bloku má dva boky již z výroby a dva v průchozím směru je třeba dokoupit (1 pár = 1 ks). Při skládání většího objektu bloků tedy potřebujete počet ks zakončení roven počtu ks bloků na šířku objektu násobeného počtem vrstev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací bloky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 8 kg
Objem v litrech: 205
Délka: 80 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 32 cm

Prezentační video vsakovacího bloku Ecobloc Inspect

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.