Geotextilie netkaná GeoNETEX S polypropylen 200 g JUTA

Kód: 369023
46 Kč 38 Kč bez DPH
Skladem (>5 m2)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Filtrační geotextilie plošné hmotnosti 200 g/m2 pro vsakovací objekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Geotextilie

Geotextilie pro obalení vsakovacích tunelů a vsakovacích bloků vyrobena z polypropylenu.

Slouží k separaci vsakovacího objektu od okolního štěrku, aby se do vsakovacích modulů nedostávaly jemné částice a nezanášel se.

Pro vsakovací bloky doporučujeme obalení celého objektu ze všech stran včetně dna. Potřebnou plochu geotextilie spočítáte jako povrch kvádru zvětšený o 20 % na přesahy dvoumetrových pásů.

Pro vsakovací tunely doporučujeme obalit geotextilií boky a strop tunelů. Potřebnou plochu geotextilie odhadujeme cca 4m2 na jeden vsakovací tunel nebo vsakovací blok.

Geotextilie se dodává v rolích 2m šíře. Proto je třeba ji objednávat v násobcích 2m2!

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro vsakovací moduly
Hmotnost: 0.2 kg
Hmotnost: 0,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.