Ecobloc Light - základní modul 225 l

Kód: 402300
1 148 Kč 949 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Vsakovací bloky společnosti Graf. Vysoká variabilita a univerzální použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecobloc Light - tělo bloku 225 l

Vsakovací bloky jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polypropylenu. Jejich konstrukce zvládá při dodržení předepsaného krytí zeminou pojezd až 12tunovými nákladními auty. Bloky je možno kombinovat s inspekčními bloky Ecobloc Inspect, Ecobloc Maxx a šachtovým systémem Vario 800.

Tělo bloku je třeba doplnit podkladovou deskou a zakončeními dodávanými v páru. Pro horizontální uložení je potřeba dokoupit spojky pro horizontální spojení Ecobloc Inspect - 1 ks. Pro správnou funkčnost je zapotřebí obalit bloky do geotextilie.

Pro jednu vrstvu bloků 225 l je třeba stejný počet podkladových desek jako bloků. Při instalaci do více vrstev potřebujete podkladové desky jen pro spodní vrstvu, další vrstvy bloků se již instalují bez podkladových desek. Tělo bloku nemá žádné boky, takže je potřeba v obou směrech dokoupit zakončení (1 pár = 1 ks). Při skládání většího objektu bloků tedy potřebujete počet ks zakončení, aby byl roven počtu ks bloků na šířku + na délku objektu násobeného počtem vrstev.

Ecobloc Light nabízí velký objem úložiště (v hrubém objemu 225 l, v čistém 219 l), připojení DN 110, DN 150, DN 200, DN 250, jednoduchou inspekci a čištění.

Ecobloc Light lze zasypat zeminou min. 250-800 mm, max. 2500 - 2250 mm do hloubky spodního okraje, max. do 4 m.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací bloky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 7 kg
Objem v litrech: 225
Délka: 80 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 35 cm

Prezentační video vsakovacího bloku Ecobloc Light

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.