Kulatý sud na dešťovou vodu 310 l

Kód: 500213
1 083 Kč 895 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kulatý sud na dešťovou vodu o objemu 310 l s víkem a plastovým kohoutem. Pro lepší přístup ke kohoutu doporučujeme k sudu dokoupit odpovídající podstavec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulatý sud na dešťovou vodu o objemu 310 l s víkem a plastovým kohoutem

Klasický kulatý sud na dešťovou vodu do každé zahrady.

Maximální stabilita díky stabilní konstrukci základny a hran. Díky montážní ploše se vzorkem otvorů lze snadno instalovat kohoutek. Otvor pro kohoutek je potřeba vyvrtat, není připraven z výroby.

Součástí dodávky je plastový kohoutek a víko. Součástí dodávky není podstavec pro snadnou extrakci dešťové vody do konve.

Vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu polypropylenu. Dešťovou vodu je možné zachytávat a svádět do nádrže pomocí sběrače dešťové vody (není součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sudy na dešťovou vodu
Hmotnost: 7 kg
Objem v litrech: 310
Materiál: Polypropylen
Délka: 80 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 86 cm
Barva: Zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.