Nadzemní nádrž Herkules 1600 l

Kód: 320001
12 657 Kč 10 460 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení

Dvoudílná nadzemní nádrž na dešťovou vodu z polypropylenu spojená spojkami přes těsnění. Vhodná místo sudu k okapovému svodu nebo i pro instalaci např. do sklepa nebo garáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadzemní nádrž Herkules

Oproti ostatním nadzemním nádržím má zajímavý objem 1,6 m3.

Dodávána rozložená na dvě poloviny, které je možno jednoduše složit proti sobě. Mezi dvě poloviny dáte speciální profilované těsnění (součást dodávky) a pomocí spojek stáhnete obě poloviny nádrže k sobě.

Nejčastěji bývá tato nádrž dodávána k rodinným domům, kde je napájena sběrači dešťové vody v okapovém svodu. Do nádrže je možno případně napojit až DN 110 kanalizační potrubí (třeba dokoupit těsnění).

K nádrži Herkules pro nadzemní montáž je vhodné dokoupit kohout pro instalaci v dolní části nádrže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Hmotnost: 60 kg
Objem v litrech: 1600
Materiál: Polypropylen
Délka: 135 cm
Šířka: 135 cm
Výška: 160 cm
Barva: Zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.