Nadzemní nádrž Linus 220 l

Kód: 326170
7 635 Kč 6 310 Kč bez DPH
Vyprodáno
Elegantní nádrž k okapovému svodu pro využití dešťové vody na zálivku. Nádrž je možno osadit květinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehká nádrž s moderním designem a jedinečnou strukturou povrchu Linus 220 l

Nadzemní nádrž Linus 220 l: Moderní a praktické řešení pro zachycení dešťové vody s designem, který ladí do každého prostředí. Tato nádrž kombinuje funkčnost s estetikou a umožňuje využívat dešťovou vodu na zahradní zálivku, mytí auta a další účely.

S objemem 220 litrů nabízí dostatek zásob pro běžné potřeby a přispívá k udržitelnosti prostřednictvím využití dešťové vody.

Výhody nadzemní nádrže Linus 220 l:

  • Elegantní design: Čisté linie a moderní design nádrže Linus 220 l ji činí stylovým prvkem v každém zahradním prostředí.
  • Udržitelnost: Pomáhá snižovat náklady na vodu a podporuje šetrné využití dešťové vody.
  • Jednoduchá instalace: Rychlá montáž bez potřeby zásahů do země usnadňuje instalaci.

Nadzemní nádrž Linus 220 l je spojením funkčnosti s moderním designem. Začněte zachytávat a využívat dešťovou vodu s touto elegantní nádrží, která zároveň přispívá k udržitelnosti a šetrnému využití vodních zdrojů.

Nádrž má v sobě integrovaný květináč s filtrem, díky němuž se do nádrže nedostanou částice z rostlin a květina nebude stát ve vodě.

Otvor na vypuštění nádrže je ve spodní části nádrže. Součástí nádrže je závitová přípojka (3/4") pro montáž kohoutu, který není součástí nádrže.

Doporučujeme dokoupit ventil pro snadnou extrakci vody a sběrač dešťové vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Objem v litrech: 220
Materiál: Polypropylen
Délka: 58 cm
Šířka: 40 cm
Výška: 120 cm
Barva: Šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.