Li-Lo 5000 l podzemní nádrž na dešťovou vodu Graf

Kód: 200052
banner-nadrz
Značka: Graf
ZDARMAZDARMA
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Li-Lo 5000 l
62 932 Kč 52 010 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Speciálně konstruovaná nádrž plochého tvaru Li-Lo 5000 l od německého výrobce Graf určená k instalaci v problémových lokalitách, např. s vysokou hladinou podzemní vody nebo se skalnatým podložím. Objem nádrže 5000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 110 do cca 130 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Li-Lo 5000 l od německého výrobce Graf

Objem nádrže 5000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 110 do cca 130 m2. Pro větší plochy jsou vhodnější větší nádrže.

Síla stěny akumulační nádrže je cca 8 mm.

Nádrže jsou vyráběny metodou rotačního vylévání polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení. Strop nádrže může být zakryt max. 1200 mm. Při krytí 700 - 1200 mm může být po svůj strop v podzemní vodě a nevyplave, ani když je prázdná. Nedojde ani k jejímu zborcení, to vše díky její unikátní konstrukci a prostupům (sloupkům), které jsou součástí robustní konstrukce.

Nádrž má v sobě čtyři otvory DN 110 opatřeny těsněním. K nádrži je vhodné doobjednat šachtovou kopuli bez otvorů. Proto doporučujeme zakoupit nádrž ve výhodné sadě, která obsahuje jak nádrž, tak šachtovou kopuli bez otvorů za zvýhodněnou cenu.

Otvory v nádrži mají různé úrovně. Nejnižší otvor se obvykle používá pro bezpečnostní přeliv do vsaku nebo kanalizace. Vyšší otvory slouží k napojení nátokových potrubí a pro průchod vedení od čerpadla, kabelů atd.

Podzemní nádrž Li-Lo je pojezdová osobními i nákladními auty pokud je nádrž uložena dle montážního návodu a disponuje pojízdným litinovým poklopem, který lze k nádrži dokoupit.

Obetonování nádrže Li-Lo není přípustné.

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploché podzemní nádrže na dešťovou vodu Li-Lo
Záruka: 20 let
Hmotnost: 250 kg
Objem v litrech: 5000
Zařazení dle objemu: Střední nádrže (4000 l - 9999 l)
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: 3,5 t
Počet otvorů: 4
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110
? Maximální krytí v mm: 1200
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 4/8, Drcené kamenivo 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ano
Tvar nádrže: Plochá
Délka: 289 cm
Šířka: 230 cm
Výška: 127 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.