Plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 650 l, taupe

Kód: ELKO255-74600
7 381 Kč 6 100 Kč bez DPH
Vyprodáno

Klasická a nejprodávanější zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine o objemu 650 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 650 l, taupe

Plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 650 l, taupe: Efektivní a prostorné řešení pro zachycení a využití dešťové vody s moderním designem. Tato nádrž kombinuje vysokou kapacitu s nevšedním vizuálem, což umožňuje využívat dešťovou vodu efektivně a elegantně. 

Nádrž má výpustný otvor se závitemNa boku nádrže je také servisní výpustný otvor pro vypouštění nádrže na zimu a pro čištění.

Nádrž je recyklovatelná. Je odolná proti veškerým vlivům počasí - UV záření, mráz.

S objemem 650 litrů poskytuje dostatek zásob pro zachycení a využití dešťové vody na pozemku. Taupe (hnědá) barva nádrže jí dodává moderní a neutrální vzhled, který lze snadno začlenit do zahrady.

Výhody plastové nádrže na dešťovou vodu Seine 650 l, taupe:

  • Moderní design: Vysoká kvalita nádrže v kombinaci s moderním taupe odstínem.
  • Neutrální taupe barva: Hodí se do různých zahradních prostředí.
  • Jednoduchá instalace: Bez nutných zásahů do země.

Plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 650 l, taupe je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí využívat dešťovou vodu s elegancí a efektivitou.

Součástí dodávky je plastový výpustný kohout a kotvící oka fixující nádrž při silném větru. Nádrž je stěnová a musí být proto pevně přikotvena ke zdi (viz návod k instalaci).

Pro optimální využití dešťové vody doporučujeme dokoupit sběrač dešťové vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 5 let
Hmotnost: 36 kg
Objem v litrech: 650
Materiál: Polypropylen
Délka: 79 cm
Šířka: 50 cm
Výška: 210 cm
Barva: Světle hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.