Profily pracovníků Aquanix

ondrej-samek
Ondřej Samek
Vsakování a realizace staveb
+420 728 045 396

Ondřej Samek

Ondřej Samek je ve společnosti Aquanix předním specialistou na efektivní hospodaření s dešťovou vodou. Inženýr v oboru Inženýrství životního prostředí na stavební fakultě ČVUT je díky své předchozí desetileté praxi ve vodohospodářském sektoru nejzkušenějším pracovníkem ve firmě. Odbornost, vynikající teoretická znalost a technické schopnosti mu dovolují poskytovat rady, vytvářet projekty, cenové nabídky i samotné realizace. Jeho specializací jsou instalace podzemních nádrží a systémů pro vsakování dešťové vody.

frantisek-krpata
František Krpata
Realizace staveb
+420 608 817 971

František Krpata

František Krpata, inženýr s titulem z oboru Inženýrství životního prostředí na ČVUT, je jedním z majitelů společnosti Aquanix. Technicky nejzdatnější specialista s komplexními stavebními zkušenostmi se zaměřuje především na instalace podzemních nádrží a čistíren odpadních vod. Je zodpovědný za tvorbu projektů, cenových nabídek a hladký průběh instalací. Odbornými znalostmi a vášní pro udržitelnost motivuje zákazníky k hospodaření s dešťovou vodou a podporuje růst a úspěch firmy na českém trhu.

jaroslav-vesely
Jaroslav Veselý
Jednatel společnosti
+420 721 466 101

Jaroslav Veselý

Jednatelem, majitelem a zakladatelem společnosti Aquanix je Jaroslav Veselý. Inženýr v oboru Podnikové informační systémy na VŠE se věnuje veškerým finančním záležitostem firmy a svou inovativností a kreativitou ji neustále posouvá vpřed. V roce 2018 přinesl do společnosti moderní rozšíření v podobě vlastního e-shopu s kompletním sortimentem pro hospodaření s dešťovou vodou a zajistil dostatečné skladové prostory pro potřebné zásoby zboží. S mimořádným přehledem o prodávaném sortimentu ochotně poskytuje rady a podporu i potencionálním zákazníkům.

alena-vesela
Alena Veselá
Marketing a PR
+420 724 685 375

Alena Veselá

Alena Veselá, magistra v oboru Média na Metropolitní univerzitě v Praze, se ke společnosti Aquanix připojila jako externí spolupracovnice. Její hlavní náplní práce je marketingová a PR komunikace. Díky kreativitě a citu pro psaný text má na starosti i správu sociálních sítí včetně blogu, kam pravidelně přispívá “DIY“ články s užitečnými tipy a triky pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou a motivuje čtenáře k udržitelnému a ekologickému přístupu.

eva-komersova
Eva Komersová
Objednávky a péče o zákazníky
+420 771 188 855

Eva Komersová

Tváří pozice administrativní podpora a péče o zákazníky je Eva Komersová. Zpracovávání objednávek z e-shopů, podílení se na komunikaci s dodavateli a zajišťování bezproblémového odesílání zboží zákazníkům je její každodenní dominantou. Pečlivým sledováním skladových zásob, dovednostmi v účetním systému POHODA a poskytováním vřelé telefonické podpory se stará o spokojenost klientů a plynulý chod všech e-shopů společnosti Aquanix.