Sestava zahrada Iris 6000 l Premium

Kód: IRIS-PREMIUM-6000
Novinka banner-nadrz
Značka: Aquanix
ZDARMAZDARMA 83 380 Kč –3 %
Kompletní sestava pro zálivku zahrady s nádrží na dešťovou vodu Iris 6000 l
83 380 Kč –3 % 80 879 Kč 66 842 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
9.10.2023

Komfortní sestava s kompletním vybavením pro hospodaření s dešťovou vodou na zahradě. Objem nádrže 6000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 130 do 180 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sestava pro zálivku zahrady s plochou nádrží na dešťovou vodu Iris 6000 l

Kompletní sestava pro hospodaření s dešťovou vodou na zahradě.

Komponenty

Objem nádrže 6000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 130 do 180 m2.

Unikátní plochá nádrž Iris o čistém objemu 6000 litrů od české společnosti Aquanix je vhodná do extrémních podmínek s výskytem vysoké hladiny podzemní vody či jílovitého podloží.

Nádrž z vysoce pevného a kvalitního polyetylenu je možné instalovat do pojezdových ploch bez nutnosti stavebních úprav (nikoli v kombinaci s vysokou hladinou podzemní vody). Díky speciální konstrukci a nízké výšce má skvělé statické vlastnosti a dovoluje krytí až 1000 mm bez nutnosti betonové desky nebo jiného opatření.

Součástí dodávky je teleskopický plastový uzamykatelný poklop s nosností 600 kg. Ke každé nádrži dodáváme dvě těsnění (nátok a odtok). Možnost připojení v dimenzích DN 110 až DN 160 – otvory vrtáme před expedicí po domluvě se zákazníkem. Ve standardu je nádrž vybavena vstupním komínkem vysokým 333 mm. V příslušenství je možno dokoupit prodlužovací nástavec s výškou 500 mm.

vyhody-nadrze-iris

Pro pojezd osobními auty (do osového zatížení max. 2,2 t) je nutno dodržet krytí válce nádrže 800 mm, tedy dokoupit dvě prodloužení 250 mm.

Výhodou automatického ponorného čerpadla je integrovaný tlakový spínač. Čerpadlo funguje jednoduše tak, že dodává, když otevřete ventil a vypne se, když ventil (odběr) zavřete. Ochrana chodu na sucho je potřebná k tomu, že se čerpadlo nespálí v případě, že není v nádrži voda a zapnete odběr.

Filtrační koš vždy dodáme dle zvolené dimenze nátokového potrubí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní sestavy pro zálivku zahrady Premium
Hmotnost: 248 kg
Objem v litrech: 6000
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: 3,5 t
Počet otvorů: 4
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110, DN 125, DN 160
? Maximální krytí v mm: 1250
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 4/8, Drcené kamenivo 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ano
Délka: 274 cm
Šířka: 239 cm
Výška: 157 cm
Záruka na nádrž: 25 let
Záruka na čerpadlo: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aquanix je dynamicky se rozvíjející společnost s bohatými zkušenostmi, která se jako první v České republice specializuje výhradně na hospodaření s dešťovou vodou - od konzultace přes prodej veškerého potřebného příslušenství, projektování, zpracování dokumentace k dotačním programům a realizace na klíč až po výrobu, servis a údržbu.

S ohledem na ekologický styl života a finanční možnosti navrhuje společnost Aquanix pro soukromé i komerční objekty ideální řešení využití dešťové vody, kterou zachytává nejen pro její pozdější využití, ale současně řeší také její retenci či vsakování a vrací ji tak zpět do přírody.

Od roku 2018 má profesionální realizační tým věnující se dané problematice již druhou dekádou na kontě několik stovek úspěšných instalací podzemních i nadzemních nádrží.

Od výrobce Aquanix si lze na e-shopu objednat například podzemní nádrž na dešťovou vodu Iris či hladinoměr WiMS.