Malý stánek s velkým přínosem aneb Aquanix poprvé na veletrhu For Arch

Tým společnosti Aquanix v čele s technickými specialisty se letos vůbec poprvé představí na veletrhu For Arch v hale 2 na stánku 2B02 a bude připraven návštěvníkům poskytnout kompletní informace ohledně hospodaření s dešťovou vodou.
A nepřijede sám, doprovázet ho budou hned dvě modré krásky!

Co čekat na veletrhu For Arch

Návštěvníkům veletrhu budou připraveny k vidění dvě akumulační nádrže na dešťovou vodu – přímo ve stánku bude umístěna podzemní nádrž Aquastay s objemem 2000 litrů a ve venkovních prostorách bude postavena podzemní nádrž Aquastay s kapacitou pro 8000 litrů dešťové vody. „Vystavené nádrže budou současně i prodejné, a to se speciální veletržní slevou,“ uvádí specialistka oddělení péče o zákazníky Bc. Linda Hyská. Zároveň se návštěvníci mohou těšit na audiovizuální ukázky z konkrétních realizací podzemních nádrží.

Záběr společnosti je však mnohem širší. „Nespecializujeme se pouze na akumulační podzemní nádrže. Jelikož nám není životní prostředí lhostejné, dešťové vodě se věnujeme komplexně. Veškerý náš sortiment a nabízené služby návštěvníkům rádi představíme,“ upřesňuje Linda Hyská.

Osvěta ohledně využívání dešťové vody

Zelenější způsob života je totiž v dnešní době nejen populární, ale zároveň i naprosto nezbytný a jedním ze základních pilířů ekologického smýšlení je účinné hospodaření s dešťovou vodou. „Informovanost o důležitosti ochrany tohoto životně důležitého zdroje má čím dál tím větší dosah, nicméně k tomu, aby se s dešťovkou pracovalo efektivně, je zapotřebí nejen fyzická zdatnost, ale i technická znalost,“ říká jednatel společnosti Aquanix Ing. Jaroslav Veselý, a dodává: „Proto jsme se rozhodli letos navštívit veletrh For Arch, abychom mohli návštěvníkům poskytnout veškeré podklady pro jejich současné i budoucí projekty ohledně srážkové vody.“

Na své si tak přijde každý, kdo hledá řešení pro akumulaci, retenci i vsakování dešťové vody.

Volná vstupenka na For Arch

Pokud budete mít zájem nás na veletrhu navštívit, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@destovenadrze.cz a my vám zpět zašleme volnou vstupenku!

Konání veletrhu For Arch

  • 21.9.2021 - 25.9.2021
  • Úterý až pátek 10:00-18:00
  • Sobota 10:00-17:00
  • Beranových 667, 199 00, Praha 9 – Letňany

Podmínky pro vstup, hygienická opatření

Ve všech vnitřních i venkovních prostorách výstaviště musí mít každý návštěvník zakryté dýchací cesty respirátorem. Důrazně se doporučuje udržovat rozestupy alespoň 1,5 metru a využívat dezinfekci rukou. Pro vstup na veletrh musí návštěvník splňovat jednu z podmínek:

  • Očkování (od finální dávky uplynulo více jak 14 dní včetně)
  • Negativní test (RT-PCR ne starší než 7 dní, POC ne starší než 72 hodin)
  • Prodělané onemocnění COVID-19 (v předchozích 180 dnech)
  • Samotestování (podstoupení antigenního testu přímo na místě, vstup B, cena 150 Kč)
Potřebujete pomoci s výběrem nebo zkonzultovat váš projekt? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám ohledně hospodaření s dešťovou vodou poradíme.