Dětský den Aquanix: Druhý ročník plný zábavy, dobrodružství a dešťové vody

Společnost Aquanix opět přinesla radost a zábavu dětem svých zaměstnanců a spolupracovníků druhým ročníkem Dětského dne, který se konal v pátek 31. května 2024 v oblíbené jesenické pizzerii Presto Pizza. Tato událost se stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky, a to i navzdory krátkým dešťovým přeháňkám.

Atmosféra plná radosti a her

Prostor pizzerie Presto Pizza byl pro tuto příležitost skvěle připraven. Děti měly k dispozici trampolínu, pískoviště, klouzačku, houpačky, omalovánky, tříkolky a spoustu hraček k míčovým i jiným hrám. Celý prostor byl vyzdoben balonky a po zahradě byla slyšet dětská hudba, která dodávala akci tu správnou atmosféru. Pro malé i velké návštěvníky bylo připraveno chutné občerstvení.

Personálu pizzerie Presto Pizza patří poděkování jak za ochotu a milý přístup, tak za jejich maximální vstřícnost vůči všem nestandardním požadavkům.

Pirátské dobrodružství s animátorkou

Hlavním bodem programu byla pirátská honba za pokladem, kterou vedla šikovná animátorka ze skupiny Animos. Děti plnily různé fyzické i vědomostní úkoly, které je nakonec dovedly k vytouženému pokladu.

Animátorka si zaslouží velké poděkování nejen za skvělou dětskou show, ale i za její schopnost improvizace, kdy musela zvládnout program i navzdory nepříznivému počasí.

Po úspěšném splnění všech úkolů děti objevily poklad plný čokoládových penízků, které si s radostí rozdělily mezi sebou. Jako další odměna na ně čekaly dárkové tašky a dětské šampaňské, kterým si připily na oslavu svého úspěchu.

Nepřízeň počasí zábavu nezastavila

I když během odpoledne přišly chvilkové deštivé přeháňky, na náladě to nikomu neubralo. Díky zvládnuté organizaci a připravenosti se akce vydařila na výbornou a všichni účastníci si odnesli krásné vzpomínky.

Ohlédnutí za úspěšným Dětským dnem Aquanix

Dětský den společnosti Aquanix v pizzerii Presto Pizza byl opět skvělou ukázkou toho, jak lze rodinám svých zaměstnanců a spolupracovníků připravit den plný radosti, her a nezapomenutelných zážitků. Velké poděkování patří všem, kteří se této akce zúčastnili a přispěli k jejímu úspěchu. Těšíme se na další ročník!

Na průběh druhého Aquanix Dětského dne se můžete podívat ve fotogalerii níže.

 

Potřebujete pomoci s výběrem nebo zkonzultovat projekt? Kontaktujte nás či navštivte náš e-shop.