721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Porovnání vsakovacích bloků a tunelů

Tímto článkem bychom Vám rádi porovnali vsakovací bloky a vsakovací tunely, neboť vsakování bývá v rámci nakládání s dešťovou vodou nejčastějším požadavkem stavebního úřadu. Dříve byly hojně využívány trativody (štěrková lože zásobená drenážním potrubím), dnes jsou stále více využívány vsakovací objekty, jakými jsou např. již zmíněné vsakovací tunely a bloky, které mají až trojnásobnou akumulační schopnost v porovnání se štěrkem. Vsakovací objekty jsou taktéž hojně využívány jako přepad k podzemním nádržím na dešťovou vodu.

Filtrace dešťové vody aneb filtrační šachty vs. filtrační koše

Využívání dešťové vody na zálivku zahrady nebo i využívání dešťové vody v domě na splachování WC, praní, úklid atp. je více než vhodné nejen s ohledem na Vaši peněženku, ale i životní prostředí. Je dobré si uvědomit, že dešťová voda stékající ze střech a zpevněných ploch není čistá a rovnou připravena k použití. Je potřeba, aby prošla alespoň základní filtrací před nátokem do nádrže. Kvalitní filtrace zaručuje bezproblémové využívání dešťové vody.

Porovnání podzemních nádrží na dešťovou vodu

Dvě tabulky, které Vám přiblíží, jaká  podzemní nádrž na dešťovou vodu je pro Vás tím nejlepším a nejúspornějším řešením. Nádrže jsme nakombinovali tak, abyste získali základní přehled např. o tom, které nádrže jsou vhodné do spodních vod, které jsou pojezdové a pro jaké velikosti zahrady a střechy jsou nádrže vhodné.

Jak zazimovat podzemní nádrž na dešťovou vodu

Majitelé podzemních nádrží na dešťovou vodu musí před zimou najít několik minut času, aby mohli na jaře pokračovat ve využívání dešťové vody na zálivku. Je třeba zabránit zamrznutí vody ve všech součástech systému, které jsou mělko pod terénem a nejsou chráněny v nezámrzné hloubce.

Podrobný průvodce jak vyčistit podzemní nádrž na dešťovou vodu

Zima je přede dveřmi a Vy se ptáte, jestli už náhodou není ten správný čas na vyčištění podzemní nádrže na dešťovou vodu? Správný čas nastal tehdy, když v nádrži není skoro žádná dešťová voda nebo když voda začíná zapáchat.

Jak probíhá realizace podzemní nádrže na dešťovou vodu?

Realizace na klíč, aneb jak uložit podzemní nádrž na dešťovou vodu? Zajímá Vás, co všechno realizace a montáž obnáší a co si pod tím vlastně představit? Tímto článkem bychom Vám rádi utvořili představu, jak taková realizace vypadá a jaký má výsledek.

Jak zazimovat nadzemní nádrž nebo sud na dešťovou vodu?

Zima se pomalu ale jistě blíží, a tak jsme si pro Vás připravili článek v 5 bodech, kdy a jak zazimovat nadzemní nádrž. Zazimování nadzemní nádrže na dešťovou vodu je snadné a pokud pro nádrž potřebné. Na konči článku se dozvíte, kdy je vhodné nádrž opět přivítat na své zahradě, abyste nepřišli o svůj první déšť.

Dotace k podzemní nádrži na dešťovou vodu? Do šesti týdnů může být vaše!

Přemýšlíte, že si pořídíte podzemní nádrž na dešťovou vodu, ale nelíbí se vám zásah do vaší peněženky? Nezoufejte! Dnes je možné získat dotaci, která vám finančně výrazně pomůže, a to poměrně v krátkém časovém rozpětí. Zajímá vás jak, jak dlouho na ni budete čekat a kolik dostanete? Tak neváhejte a čtěte níže.

Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.

Nejprodávanější