0
Váš košík je prázdný!

Jak probíhá realizace podzemní nádrže na dešťovou vodu?

Realizace na klíč, aneb jak uložit podzemní nádrž na dešťovou vodu? Zajímá Vás, co všechno realizace a montáž obnáší a co si pod tím vlastně představit? Tímto článkem bychom Vám rádi utvořili představu, jak taková realizace vypadá a jaký má výsledek.

Jak zazimovat nadzemní nádrž nebo sud na dešťovou vodu?

Zima se pomalu ale jistě blíží, a tak jsme si pro Vás připravili článek v 5 bodech, kdy a jak zazimovat nadzemní nádrž. Zazimování nadzemní nádrže na dešťovou vodu je snadné a pokud pro nádrž potřebné. Na konči článku se dozvíte, kdy je vhodné nádrž opět přivítat na své zahradě, abyste nepřišli o svůj první déšť.

Dotace k podzemní nádrži na dešťovou vodu? Do šesti týdnů může být vaše!

Přemýšlíte, že si pořídíte podzemní nádrž na dešťovou vodu, ale nelíbí se vám zásah do vaší peněženky? Nezoufejte! Dnes je možné získat dotaci, která vám finančně výrazně pomůže, a to poměrně v krátkém časovém rozpětí. Zajímá vás jak, jak dlouho na ni budete čekat a kolik dostanete? Tak neváhejte a čtěte níže.

Proč je dobré míti sběrač dešťové vody?

Myslíte si, že sběrač dešťové nepotřebujete, protože vám voda prostě a jednoduše do nadzemní nádrže naprší? Možná vás překvapí, kolik výhod takový sběrač dešťové vody má a kolik práce a času ušetří.

Sud na dešťovou vodu jako nadzemní nádrž? Dnes už tomu tak být nemusí!

Ať už jste při výběru nadzemní nádrže designově praktičtí, klasičtí anebo nároční, máme pro Vás vhodné řešení, v čem jednoduše uchovávat dešťovou vodu. Pojďme se společně podívat na typy nadzemních nádrží a vyberte přesně ten, který je podle Vašeho gusta.

Nejčastější chyby při instalaci podzemních nádrží na dešťovou vodu

V tomto článku jsme se rozhodli sepsat důležité věci, na které je potřeba dávat pozor při realizaci samonosné dešťové nádrže. Při jednání se zákazníky a návštěvách staveb jsme již několik let svědky různých chyb, které se opakují a často končí nutností výměny nádrže, nebo dodatečných úprav v již hotových zahradách.

Jak vybrat nádrž na dešťovou vodu?

Výběr nádrže na dešťovou vodu a dalšího potřebného vybavení je dobré promyslet z různých úhlů pohledu. V tomto příspěvku vám pomůžeme zorientovat se v materiálech nádrží, vhodné velikosti nádrže, filtraci i základních typech čerpadel.

Proč využívat dešťovou vodu

K využívání dešťové vody je více důvodů. Nejběžnějším je přesvědčení, že je škoda plýtvat pitnou vodou na zálivku zahrady a splachování WC. Navíc dešťová voda je na zálivku květin a bylinek nejvhodnější.

Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz