721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Sestavy s dopouštěním nádrže

Kompletní sestavy s dopouštěním nádrže pro využití dešťové vody v domě

Kompletní sestavy s dopouštěním nádrže jsou určené pro snadné využívání dešťové vody v domě na splachování toalet i praní prádla. Všechny sestavy lze využít i pro zálivku zahrady či jiné venkovní použití. Vybírat je možné ze dvou typů – Raintronic a Leotron. Na všechny kompletní sestavy s dopouštěním nádrže na dešťovou vodu lze využít dotaci Dešťovka, která nově spadá do skupiny dotací s názvem Nová zelená úsporám. Více informací o dotačním programu naleznete v článku Zelená úsporám i přírodě aneb Dešťovka v novém kabátu na našem blogu.

Varianta Raintronic

Chytrá sestava Raintronic pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou nabízí v domácnosti využití pro splachování toalet a praní prádla, vhodná je i pro automatickou venkovní závlahu. Při nedostatku vody dopouští vodu do nádrže z řadu či studny. Součástí sestavy je vždy podzemní nádrž na dešťovou vodu, šachtová kopule, automatické ponorné čerpadlo, řídící jednotka Rena, třístupňový domovní filtr, plovoucí sací souprava, šachta rozvodu vody a tlaková nádoba s držákem.

Varianta Leotron

Sestava Leotron pro účinné hospodaření s dešťovou vodou je velmi spolehlivým řešením pro čerpání užitkové vody z nádrže s dopouštěním pitné či studniční vody. Součástí sestavy je vždy podzemní nádrž na dešťovou vodu, ponorné čerpadlo, sestava pro dopouštění nádrží, filtrační koš, plovoucí sací souprava, jemný filtr a tlaková nádoba s držákem.

Výběr konkrétní sestavy s dopouštěním nádrže

Pro správné určení objemu nádrže můžete využít náš kalkulátor velikosti nádrže. Inspirací vám může být i náš článek Jak vybrat nádrž na dešťovou vodu na blogu. V případě dotazů či jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Výsledky 1 - 7 z 7Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
+420 721 466 101

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.