721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Služby

Služby pro dotační program Dešťovka

Zpracování odborného posudku či kompletní vyřízení dotace dotačního programu Dešťovka

Žádosti o dotaci Dešťovka zajišťujeme od zpracování odborného posudku až po podání žádosti a vyřízení veškeré administrativy. Při koupi podzemní nádrže na dešťovou vodu či kompletní sestavy pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou se automaticky od celkové ceny za zpracování posudku (jak na využití dešťové vody v zahradě, tak i v domě) odečítá sleva 2 000 Kč.

Odborný posudek na získání dotace pro zálivku zahrady dešťovou vodou

Kompletní vypracování odborného posudku pro získání dotace k dotačnímu programu Dešťovka vztahující se na zálivku zahrady dešťovou vodou.

Odborný posudek na získání dotace pro zálivku zahrady a splachování WC dešťovou vodou

Kompletní vypracování odborného posudku pro získání dotace k dotačnímu programu Dešťovka vztahující se na zálivku zahrady a splachování toalet v domě dešťovou vodou.

Čerpání dotace Dešťovka

Nárok na čerpání dotace až do výše 50 % z doložených výdajů má každý, kdo bude odvádět dešťovou vodu z alespoň poloviny střechy obytného domu a instaluje nádrž na dešťovou vodu o minimálním objemu 2 000 litrů. Akumulace dešťové vody pro zálivku zahrady je však dotována pouze u stávajících domů, u novostaveb je podmínkou i využití v domě na splachování veškerých toalet. Více informací o pravidlech v dotačním programu Dešťovka naleznete v článku Zelená úsporám i přírodě aneb Dešťovka v novém kabátu na našem blogu.

Výsledky 1 - 4 z 4Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.