721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Kompletní sestavy

Kompletní sestavy pro hospodaření s dešťovou vodou

Kompletní sestavy pro hospodaření s dešťovou vodou

Kompletní sestavy s podzemní nádrží na dešťovou vodu, čerpadlem a veškerým příslušenstvím pro zálivku zahrady i využití dešťové vody v domě pro splachování toalet. Každou sestavu je možné individuálně upravit dle konkrétních potřeb.

Video z realizace kompletní sestavy pro zálivku zahrady

Pro konkrétní představu o instalaci podzemní nádrže na dešťovou vodu včetně potřebného příslušenství s využitím dešťové vody v zahradě doporučujeme shlédnout videoukázku z realizace akumulační nádrže Columbus XL 8500 litrů na našem Youtube kanálu.

Využití dotačního programu Dešťovka

Na všechny kompletní sestavy pro hospodaření s dešťovou vodou lze využít dotaci Dešťovka, která nově spadá do skupiny dotací s názvem Nová zelená úsporám. Více informací o dotačním programu naleznete v článku Zelená úsporám i přírodě aneb Dešťovka v novém kabátu na našem blogu.

Výběr sestavy

Pro správné určení objemu nádrže můžete využít náš kalkulátor velikosti nádrže, kde je nutné vyplnit srážkový úhrn v dané lokalitě, celkovou plochu odvodňovaných ploch, účel využití dešťové vody (zálivka zahrady, splachování toalet či obojí), plochu zahrady pro zálivku a případnou přítomnost spodní vody. Inspirací vám může být i náš článek Jak vybrat nádrž na dešťovou vodu na blogu.

Chcete vytvořit sestavu na míru? Máte projekt a potřebujete konzultaci? Sháníte pro svůj projekt realizační firmu? Neváhejte se na nás kdykoli obrátit na telefonním čísle 721 466 101 nebo emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nejprodávanější kompletní sestavy

Výsledky 1 - 18 z 33Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
+420 721 466 101

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.

Nejprodávanější