721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Podzemní nádrže

Podzemní nádrže na dešťovou vodu

Jak využít podzemní nádrže na dešťovou vodu

Pro zachycení dešťové vody a její následné využití jsou nejvhodnějším nástrojem podzemní nádrže na dešťovou vodu. Jedná se o velmi efektivní způsob využití dešťové vody. Všechny naše podzemní nádrže na dešťovou vodu jsou kvalitní, plastové a samonosné. Nabízíme jak svařované, tak monolitické nádrže.

Video z realizace akumulační nádrže Columbus XL 8500 l

Pro konkrétní představu o instalaci podzemní nádrže na dešťovou vodu včetně potřebného příslušenství s využitím dešťové vody v zahradě doporučujeme shlédnout videoukázku z realizace akumulační nádrže Columbus XL 8500 litrů na našem Youtube kanálu.

Akumulační nádrž je navržena jako retenční nádrž bez odtoku a slouží pro zachycení přívalových dešťů a následné využítí zachycené dešťové vody. Dešťovku je pak možné využít jak na zálivku zahrady, tak také třeba na splachování WC, mytí nebo třeba praní. Kromě samostatných nádrží naleznete v naší nabídce také celé sestavy pro využití na zahradě nebo sestavy pro splachování WC a zálivku zahrady.

Naše samonosné jímky na dešťovou vodu není nutné obetonovávat a jejich instalace je tak velmi jednoduchá. U nádrží Planus a Profi je v případě nutnosti možnost obetonování.

Jak vybrat nádrž na dešťovou vodu

Pro správné určení objemu nádrže můžete využít náš kalkulátor velikosti nádrže. Pokud si nevíte s výběrem nádrže rady, přečtěte si článek na našem blogu, ve kterém Vám poradíme, jak vybrat vhodnou nádrž na dešťovou vodu nebo nás neváhejte kontaktovat.

Konzultace, realizace a až 50% dotace

Konzultaci k vašemu projektu provádíme zdarma! Pomůžeme vám i s výběrem nádrže a navrhneme ideální řešení. Provádíme také realizace na klíč podle vašich představ. K realizaci je možné využít dotačního programu Nová zelená úsporám k získání dotace. K dotaci Vám vypracujeme odborný posudek se slevou 2000 Kč pokud u nás zakoupíte nádrž.

Nejprodávanější podzemní nádrže

Výsledky 1 - 18 z 77Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
+420 721 466 101

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.

Nejprodávanější

Příspěvky z blogu k podzemním nádržím