Sestava vsakovacího tunelu 2400 l

Kód: SESTAVA-TUNEL-2400
ZDARMAZDARMA 16 687 Kč –5 %
Sestava vsakovacího tunelu 2400 l
16 687 Kč –5 % 15 853 Kč 13 102 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Možnosti doručení

Sestava pro zadržení a následné vsakování dešťové vody na zahradě k rodinnému domu o objemu 2400 l pomocí vsakovacích tunelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SESTAVA VSAKOVACÍHO TUNELU A PŘÍSLUŠENSTVÍ NA VSAKOVÁNÍ

Komponenty

Vsakovací tunel GARANTIA doporučujeme jako nejpoužívanější vsakovací modul k rodinným domům. Obsypává se štěrkem (ideálně frakce 8/16 mm) a dá se seskládat do libovolného počtu řad. Každá řada může mít libovolný počet tunelů. Instalace je jednoduchá, jednotlivé kusy cvakají do sebe a každou řadu nakonec zakončíte pomocí čela vsakovacích tunelů dodávaných v páru. Na jednu řadu přijde jeden pár zakončení vsakovacího tunelu.

Pro možnost revize a případného odsání usazených kalů v tunelu je vhodné ze stropu každé řady tunelů vyvést také potrubí KG DN 200 (hrdlem na strop tunelu) a zároveň s terénem ukončit originál GRAF kontrolním závěrem.

Geotextílie slouží k separaci vsakovacího objektu od okolního štěrku, aby se do vsakovacích modulů nedostávaly jemné částice a nezanášel se. Na jeden vsakovací tunel doporučujeme 4 m2.

Tunely je nutné složit za sebe, případně lze k této sestavě dokoupit 1 ks zakončení vsakovacího tunelu, pokud byste je chtěli umístit vedle sebe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací sestavy
Hmotnost: 91 kg
Čistý objem: 2400
Délka: 960 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 51 cm
Záruka na tunely: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.