Sestava zahrada Spartakus 4000 l Premium

Kód: SET-SPARTAKUS-4000-PREMIUM
banner-nadrz
Značka: Plastsvar
ZDARMAZDARMA 48 890 Kč –3 %
Sestava pro zálivku zahrady Spartakus 4000 l premium
48 890 Kč –3 % 47 424 Kč 39 193 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
6.5.2024

Kompletní sestava pro zálivku zahrady s ponorným čerpadlem s tlakovým spínačem. Objem nádrže 4000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 80 do 110 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sestava pro zálivku zahrady s nádrží na dešťovou vodu Spartakus 4000 l

Kompletní sestava pro hospodaření s dešťovou vodou na zahradě.

Komponenty sestavy pro zálivku zahrady Spartakus premium

Objem nádrže 4000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 80 do cca 110 m2. Pro větší plochy jsou vhodnější větší nádrže.

Ke každé nádrži dodáváme dvě těsnění (nátok a odtok). Možnost připojení je DN 110 – DN 160. Otvory vrtáme před expedicí po dohodě se zákazníkem.

Nádrž Spartakus je samonosná, nízká a plochá jímka s výškou (včetně komínku) 1250 mm. Výška nádrže je 960 mm + 290 mm, revizní vstup o průměru 600 mm. Výztužný systém z KG potrubí zaručuje vynikající vlastnosti na nosnost. Nádrž je vhodná do míst, kde nemůžete kopat do hloubky z důvodu skalnatého podloží atd.

Nádrže Spartakus nejsou určeny do podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris a Li-Lo. Obetonování nádrží Spartakus není přípustné.

Nádrže Spartakus nesmí být instalovány do míst s pojezdem automobilů. Zvládají pouze pochozí zatížení nebo zahradní sekačku.

Nádrže Spartakus je třeba obsypávat štěrkem frakce 4/8 nebo 8/16. Zásyp pískem nebo štěrkem s prachovými částicemi není přípustný!

Výhodou automatického ponorného čerpadla je integrovaný tlakový spínač. Čerpadlo funguje jednoduše tak, že dodává, když otevřete ventil a vypne se, když ventil (odběr) zavřete. Ochrana chodu na sucho je potřebná k tomu, že se čerpadlo nespálí v případě, když není v nádrži voda a zapnete odběr.

Filtrační šachta díky filtračnímu koši uvnitř šachty vyfiltruje nečistoty. Na filtru jsou připraveny čtyři připojovací kusy, které umožňují snadné napojení na potrubí DN 110. Tyto připojovací kusy jsou z výroby zaslepeny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní sestavy pro zálivku zahrady Premium
Hmotnost: 180 kg
Objem v litrech: 4000
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 2
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110, DN 125, DN 160
? Maximální krytí v mm: 500
Vhodný obsyp: Kačírek 4/8, Kačírek 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Délka: 222 cm
Šířka: 196 cm
Výška: 125 cm
Záruka na nádrž: 2 roky
Záruka na čerpadlo: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Plastsvar patří mezi přední výrobce a dodavatele systémů pro vodní hospodářství a zemědělství v České republice. Mezi nejvýraznějšími produkty od tohoto výrobce jsou retenční nádrže, plastové jímky pro zachytávání dešťové vody, produkty pro závlahové systémy v zemědělství, samonosné vodoměrné šachty atp.

Od společnosti Plastsvar na našem e-shopu můžete najít podzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací jímky a vodoměrné šachty Roto.