Deštníky s sebou! Na letošní For Arch se opět chystá Aquanix (nejen) s vodní instalací

Již potřetí se společnost Aquanix předvede veřejnosti na stavebním veletrhu For Arch, kde stejně jako předchozí rok bude opravdu bouřlivo – z mraku opět proprší opravdová dešťovka, a to celou funkční instalací až do “domu“. Novinkou pro návštěvníky budou přímo na stánku 2C11 dvě podzemní nádrže na dešťovou vodu v životní velikosti a několik vsakovacích bloků s přímou inspekcí.

Nová expozice na For Archu

Ve dnech 19. až 23. září 2023 bude v pražských Letňanech probíhat další ročník stavebního veletrhu For Arch, kde bude opět vystavovat společnost Aquanix, tentokrát díky partnerství se společností Aliaxis na výrazně větším prostoru než v předešlých letech. Společně s vodní instalací, kterou mohli návštěvníci vidět už minulý rok, se na stánku objeví i dvě reálné podzemní nádrže na dešťovou vodu (nádrž Columbus s objemem 3 700 litrů a polovina nádrže Iris s velikostí 6 000 litrů) a několik vsakovacích bloků Ecobloc Inspect, které zde současně poslouží i jako pult a prostor pro propagační materiály. Vhled do realizací společnosti nabídne několik videoukázek promítaných na širokoúhlé televizi.

Nové tváře For Archu

Během veletrhu budou návštěvníkům k dispozici techničtí specialisté, kteří zodpoví každý dotaz ohledně efektivního hospodaření s dešťovou vodou. Letos se navíc můžou těšit z přítomnosti Jana Pauluse ze společnosti Aliaxis, který je expertem na produkty pro dešťovou vodu od německého výrobce Graf.

Nové možnosti, které letošní For Arch přinese

Stejně jako v předchozích letech budou pro návštěvníky na stánku připraveny i některé menší komponenty pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou, například nový hladinoměr WiMS US-10 Aquanix. Ve venkovní expozici bude poprvé vystavena podzemní nádrž na dešťovou vodu Iris s objemem 8 000 litrů, kterou si případní zájemci budou moci z veletrhu rovnou odvézt. V rámci spolupráce s firmou Aliaxis bude navíc návštěvníkům poskytnuta sleva ve výši 10 % na výrobky řady Garantia od německého výrobce Graf, a to po celou dobu trvání veletrhu.

 

Rádi byste navštívili For Arch? Přijměte od nás volnou vstupenku na celou dobu konání veletrhu.

Potřebujete pomoci s výběrem nebo zkonzultovat váš projekt? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám ohledně hospodaření s dešťovou vodou poradíme.