Zrodila se tradice aneb První dětský den Aquanix

Společnost Aquanix dne 1. 6. 2023 poprvé uspořádala pro děti svých zaměstnanců a spolupracovníků dětský den, a to v příjemném prostředí jesenické pizzerie Presto Pizza. Odpoledne plné her, zábavy, hudby a skvělého jídla bylo provázeno i tematickými prvky z oblasti hospodaření s dešťovou vodou, které si mohli nejmenší návštěvníci upravit doslova k „obrazu svému“.

Presto Pizza hostí Aquanix akci pro děti

Pizzeria Presto Pizza první červnový den v čase 14:00 až 18:00 otevřela své brány soukromé akci společnosti Aquanix, která pro děti svých zaměstnanců a spolupracovníků uspořádala svůj vůbec první soukromý dětský den. Příjemné prostředí venkovního prostoru restaurace a krásné slunečné počasí nabídly dětskému dni ideální podmínky.

Den plný zábavy a slunečného počasí

Premiérovou akci přišlo podpořit mnoho pozvaných rodin. Společně strávený čas byl na straně dětí i dospělých plný dobré nálady a pozitivní atmosféry. Děti se všemi dostupnými atrakcemi naplno bavily a projevovaly svou radost v různých aktivitách.

Atrakce a aktivity pro děti a dospělé

Mezi zmíněnými atrakcemi, které mohly děti využívat, byly například trampolína, skluzavka, pískoviště, tříkolky, houpačka, opičí dráha či nafukovací hrad. Nejoblíbenějším místem se však stal koutek s barvami, pomocí kterých mohl každý ze zúčastněných pomalovat dva kulaté sudy na dešťovou vodu. Kancelářské prostory Aquanixu tak nově zdobí dva originální prvky, jejichž hlavním tématem pro barevnou úpravu byla různorodost počasí a krásy přírody.

Vznik nové tradice: Dětský den společnosti Aquanix

První dětský den společnosti se hojnou účastí, radostnou atmosférou, počátkem nových přátelství a utužením pracovních vztahů zasadil o vznik nové tradice, která bude pro všechny spolupracovníky Aquanixu a jejich ratolesti každoročním příjemným zpestřením blížícího se léta.

Na průběh Aquanix dětského dne se můžete podívat ve fotogalerii níže.

Potřebujete pomoci s výběrem nebo zkonzultovat váš projekt? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám ohledně hospodaření s dešťovou vodou poradíme.