721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Vsakovací tunely

Vsakovací tunely

Vsakování vody na pozemku pomocí vsakovacích tunelů

Vsakovací tunely pro efektivní vsakování dešťové vody od předního německého výrobce Graf se hojně využívají především v místech, kde není potřeba vytvářet velké vsakovací objekty, například u rodinných domů, chat a chalup nebo za čističky odpodních vod. Hlavní výhodou vsakovacích tunelů je okamžitá akumulační schopnost a možnost poskládat je do libovolného počtu řad. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu a představují perfektní alternativu k dříve využívaným štěrkovým vsakovacím objektům. Často se používají také jako bezpečnostní přepad pro podzemní akumulační nádrže.

Výpočet velikosti vsaku

Pokud si nevíte rady ohledně výpočtu velikosti vsakovacího objektu, vyzkoušejte náš kalkulátor vsakování nebo nás neváhejte kontaktovat.

Máte projekt a potřebujete konzultaci? Sháníte pro svůj projekt realizační firmu nebo chcete nabídku do soutěže? Neváhejte se na nás kdykoli obrátit na telefonním čísle 728 045 396 nebo emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Výsledky 1 - 10 z 10Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Ondřej Samek
Ondřej Samek
+420 728 045 396

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.

Nejprodávanější

Příspěvky z blogu k vsakování