Vsakovací tunel Aquaway - vstupní modul

Kód: 278101200
9 680 Kč 8 000 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Vsakovací tunel Aquaway pro vsakování dešťové vody u obytných a obchodních budov, sportovních, parkovacích a silničních ploch a průmyslových staveb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vsakovací tunel Aquaway - vstupní modul

Modulární vsakovací systém je vyroben z polyetylenu metodou rotačního lití. Při zajištění obrovské akumulační kapacity nabízí vysokou statickou odolnost s možností zatížení automobilovým provozem. Je vhodný zejména pro provádění systému infiltrace dešťové vody různých velikostí s možností návratu dešťové vody zpět do přírodního prostředí.

Kapacita průběžného tunelu je 750 l a pevnostní třída je SN 8. Vstup je možný v dimenzi od DN 110 do DN 315.

Vsakovací tunel Aquaway je vhodný pro instalaci do všech typů terénu, protože uložení modulů lze přizpůsobit dle hloubky výkopu požadavkům projektu, charakteristikám terénu a výšce podzemní vody.

Ve výkopu je nutné umístit na dno vrstvu štěrku (štěrk zrnitosti 16/32 mm v minimální výšce 100 mm), aby se zabránilo případnému přetížení bočních otvorů modulů. Moduly se obsypou štěrkem stejné zrnitosti do výšky nejméně 150 mm a poté se obsyp zhutní. Takovýto obsyp má akumulační kapacitu přibližně 30 % objemu vody.

Vstupní modul disponuje z jedné strany zakončením vsakovacího tunelu.

Vstupní modul se umisťuje před průběžný modul.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací tunely
Hmotnost: 34 kg
Objem v litrech: 750
Délka: 1750 cm
Šířka: 1050 cm
Výška: 550 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce Aplast je jednou z předních společností zabývajících se zpracováním plastových hmot (rotační formování) ve Slovinsku a ve střední a východní Evropě. Aktivně pronikají na západní trhy a současně zachovávají výhody na stávajících trzích.

Výrobce Aplast je zaměřen na vývoj vysoce kvalitních a esteticky přijatelných produktů, které splňují základní požadavky: kvalitu, bezpečnost a účinnost.

Na našem e-shopu od tohoto výrobce můžete najít podzemní nádrže na dešťovou vodu Aquastay.