Sud na dešťovou vodu jako nadzemní nádrž? Dnes už tomu tak být nemusí!

Ať už jste při výběru nadzemní nádrže designově praktičtí, klasičtí anebo nároční, máme pro vás vhodné řešení, v čem jednoduše uchovávat dešťovou vodu. Pojďme se společně podívat na typy nadzemních nádrží a vyberte přesně ten, který je podle vašeho gusta.

Sudy na dešťovou vodu

Právě sudy na dešťovou vodu patří mezi nejprodávanější nadzemní nádrže na trhu. Nejspíš není potřeba ptát se proč, neboť všichni víme, že jsou levné, praktické a plně funkční. Je libo sud kulatý nebo hranatý, menší nebo větší, tmavý nebo světlý, s podstavcem nebo bez, s ventilem či nikoli? V naší nabídce naleznete k sudům veškeré příslušenství a každý náš sud je dodávám s víkem, které vás ochrání před líhněmi komárů.

Standardní nadzemní nádrže

Standardní nadzemní nádrže mohou být právě pro vás o něco praktičtější než sudy. Mají neutrální zelenou barvu, svým objemem jsou větší a pokud potřebujete takový typ, který by byl konstruován spíše do výšky než do šířky, není problém - i takový v nabídce máme.

Designové nadzemní nádrže

Pokud je pro vás design na prvním místě a jen tak se s nějakou nadzemní nádrží nespokojíte, určitě na vás zapůsobí nádrže designové. Široké spektrum na vás čeká v podobě písku, oceánu, zdi, vázy a mnoho dalších. Vybraným atraktivním vzhledem zapůsobíte na vaše okolí.

Designové nádrže mohou ideálně doplnit vzhled vaší zahrady. V nabídce jsou i tzv. nadzemní nádrže 2 v 1, na které umístíte svou oblíbenou květinu a rozjasníte svou zahradu.

Jak nadzemní nádrže naplnit a čerpat z nich vodu?

Ke všem nadzemním nádržím je vhodné pořídit sběrač dešťové vody a kohout, díky nimž bude čerpání vody z nádrže bezproblémové. V příslušenství k nadzemním nádržím naleznete také různé propojovací sady pro napojení sběračů či propojení více nádrží.

Sběrač se připevní na okapový svod a načerpá do nádrže tolik vody, kolik je její maximum, zbytek vody odteče okapem dolů a nádrž nepřeteče. Dále zabrání průtoku větších nečistot jako jsou listy a větvičky. Do nádrže proteče tedy čistá voda, která neucpe kohout. Podrobnějšímu rozboru sběračů dešťové vody z naší nabídky se budeme věnovat v jiném článku našeho blogu.

Ať už vybere jakýkoli typ nadzemní nádrže, určitě bude spokojeni, a to především s velice snadnou instalací, kvalitou zpracování a designem přesně podle vašich představ.

Potřebujete pomoci s výběrem nebo zkonzultovat váš projekt? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám ohledně hospodaření s dešťovou vodou poradíme.