721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Sestavy s domácí vodárnou

Kompletní sestavy s domácí vodárnou pro využití dešťové vody v domě

Kompletní sestavy s domácí vodárnou jsou určené pro snadné využívání dešťové vody v domě na splachování toalet i praní prádla. Všechny sestavy lze využít i pro zálivku zahrady či jiné venkovní použití. Vybírat je možné ze dvou typů – Essential a Evolution. Na všechny kompletní sestavy s domácí vodárnou na využití dešťové vody lze využít dotaci Dešťovka, která nově spadá do skupiny dotací s názvem Nová zelená úsporám. Více informací o dotačním programu naleznete v článku Zelená úsporám i přírodě aneb Dešťovka v novém kabátu na našem blogu.

Varianta Essential

Sestava Essential pro účelné hospodaření s dešťovou vodou je vhodnou volbou při využívání srážkové vody pro splachování toalet v domě a zálivku zahrady. Součástí sestavy je vždy podzemní nádrž na dešťovou vodu, domácí vodárna Essential, filtrační koš, plovoucí sací souprava, jemný filtr a tlaková nádoba s držákem.

Varianta Evolution

Sestava Evolution pro efektní hospodaření s dešťovou vodou představuje modernější a odhlučněnou variantu sestavy Essential vhodnou pro využívání srážkové vody pro splachování toalet v domě a zálivku zahrady. Zároveň nabízí možnost nasávání vody na větší vzdálenost pomocí přídavného posilujícího čerpadla. Součástí sestavy je vždy podzemní nádrž na dešťovou vodu, domácí vodárna Ecorain Evolution, filtrační koš, plovoucí sací souprava, třístupňový domovní filtr a tlaková nádoba s držákem.

Výběr konkrétní sestavy s domácí vodárnou

Pro správné určení objemu nádrže můžete využít náš kalkulátor velikosti nádrže. Inspirací vám může být i náš článek Jak vybrat nádrž na dešťovou vodu na blogu. V případě dotazů či jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Výsledky 1 - 7 z 7Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
+420 721 466 101

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.