721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Napsali o nás

čtvrtek, 03 únor 2022 18:40; Přečteno 238 x Naposledy změněno úterý, 26 duben 2022 16:26
Tisk Email

Společnost Aquanix v médiích

Ochrana pitné vody je nejen populárním, ale především velmi významným tématem, které je důležité pravidelně připomínat. Výraznou část spotřeby (v domácnosti i na zahradě) může nahradit voda dešťová, i s tou je však potřeba zacházet rozumně. Podívejte se, co o nás a našem efektivním hospodaření s dešťovou vodou napsala česká média.

Tištěná média

Instalace podzemní nádrže na dešťovou vodu

Datum: 7. 4. 2022 Zdroj: Rodinný dům krok za krokem

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu je skvělou alternativou pro zalévání zahrady v období sucha, ale lze ji využít i pro domácnost. V každém případě přispěje k ekologičtějšímu způsobu života a k úsporám drahé pitné vody z veřejného vodovodu. Jak nádrž správně instalovat, radí Ondřej Samek ze společnosti Aquanix.

S podzemní nádrží dešťovku skvěle využijete

Datum: 22. 9. 2021 Zdroj: Právo - příloha Dům a bydlení

Častá varování před obdobím sucha a nedostatkem pitné vody stále intenzivněji volají po nutnosti lépe chránit tento životně důležitý zdroj. Jedním z možných řešení je využívání dešťové vody (nejen) pro zavlažování zahrady. Ideální čas pro instalaci podzemní nádrže je právě teď.

Internetová média

Správné zasazení nádrže na vodu do země

Datum: 26. 4. 2022 Zdroj: Dumazahrada.cz

Stačilo pár suchých let a lidé si uvědomili, že voda je vzácná. I ta ze střechy. A tak se stále častěji (i díky zákonným požadavkům) objevují zahradní nádrže na vodu. Ovšem jejich správná instalace bývá často problematická.

Podzemní nádrž na dešťovou vodu je také potřeba zazimovat

Datum: 15. 11. 2021 Zdroj: Fachmani.cz

Máte na zahradě podzemní nádrže na dešťovou vodu? Asi byste se měli s nadcházející zimou připravit na jejich zazimování. Předejdete tak nechtěným komplikacím, například v podobě mrazem poškozených dílů. Součástí kvalitní přípravy nádrží na další sezonu může být i jejich kompletní vyčištění.

Splavování nečistot a podzimního listí? Správná filtrace dešťovky to jistí!

Datum: 19. 10. 2021 Zdroj: Homemagazine.cz

Podzim představuje pro majitele podzemní nádrže na dešťovou vodu poněkud komplikovanější období. Větší výskyt spadaného listí ze stromů i dalších splavených nečistot totiž způsobují rychlejší kazivost vody v nádrži, zároveň jsou hrozbou pro samotné čerpadlo. Účinnou filtrací lze těmto komplikacím předejít. Jak na to? Nechte se inspirovat radami technického specialisty a využívejte dešťovku bez potíží po celý rok!

Jak na vsakování vody na vlastním pozemku

Datum: 23. 9. 2021 Zdroj: Living.cz

Vsakování či retenci dešťové vody na svém pozemku je povinen řešit každý majitel nově postavené nemovitosti. Nejde o záležitost levnou ani jednoduchou. Potřebujete projekt i vyjádření hydrologa. Poradíme vám, snadný způsob, jak zjistit schopnost vaší půdy vsakovat vodu, abyste se rozhodli, zda zvolit vsak nebo retenční nádrž.

Jak hospodařit s vodou v zahradě? Poradíme vám

Datum: 13. 8. 2021 Zdroj: Fachmani.cz

Nedostatek vody je stále větší. Chtěli byste vodou šetřit, ale nevíte, jak to udělat, když zahrádka spotřebuje každý den tolik vody? Máme pro vás řešení ve formě akumulačních nádrží.

VIDEO: Odborník radí, jak instalovat akumulační nádrž na dešťovku

Datum: 5. 8. 2021 Zdroj: Living.cz

Sběrná nádrž na dešťovou vodu je velmi praktická. Zbaví vás starostí s přemokřením pozemku a zároveň ušetří peníze, které byste utratili za vodu na zálivku zahrady. Dešťovku lze také využít v domácnosti na splachování WC a lze na její realizaci získat dotaci. Zajímá vás, jak vypadá samotné usazení nádrže na váš pozemek?

Placená spolupráce

Jak probíhá kompletní realizace nádrže na dešťovou vodu a nejčastější chyby při instalaci

Datum: 9. 3. 2021 Zdroj: ČeskéStavby.cz

Tímto článkem bychom vám rádi nastínili, jak vypadá realizace uložení a napojení podzemní nádrže a její nejčastější chyby.

Podzemní dešťové nádrže jakožto spořící prasátka pro vaši domácnost

Datum: 21. 9. 2020 Zdroj: ČeskéStavby.cz

Věděli jste, že když budete využívat dešťovou vodu v domácnosti, dokáže vám zajistit až poloviční úspory pitné vody? Podzemní nádrže, patřící k nejvhodnějšímu řešení k uložení dešťové vody, jsou poslední dobou čím dál oblíbenější. Navíc věřte, že vaší zahradě prospěje dešťová voda více jak voda pitná.

Trápí vás sucho? Řešením jsou nejen podzemní nádrže na dešťovou vodu

Datum: 18. 8. 2020 Zdroj: iDnes.cz

Řešíte nedostatek vody ve studni? Zaléváte zahradu pitnou vodou a připadá vám to jako plýtvání? Nabízí se hned několik možných řešení. Podzemní nádrže na dešťovou vodu jsou ideálním, nikoli však jediným řešením, jak dešťovou vodu využívat.

Jak využívat dešťovou vodu? Můžete s ní zalévat, splachovat i prát!

Datum: 4. 3. 2020 Zdroj: Voda je život! Příloha deníku Blesk

Množství srážkové vody, která na území České republiky spadne za rok, se v průběhu posledních let významně nemění, problém ale způsobují delší období bez deště a poté krátkodobé deště intenzivní. Půda je totiž vyschlá a voda rychle odtéká.

Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.