Dotace Dešťovka má prázdniny: „Poslední“ termín pro podání žádostí je do 30. 6. 2023

Vyřizování žádostí o dotaci Dešťovka bude mít přes léto stopku. V období od začátku července až do konce srpna letošního roku nebudou nové žádosti zpracovávány. Do procesu se znovu dostanou až od 1. září, navíc s jistou dávkou změn. Žadatelé, kteří na vyřízení své dotace spěchají, musí své podklady odevzdat nejpozději do 30. června.

Připravte se na nová pravidla: Co čekat od září?

Jestliže máte v plánu podat žádost a získat financování na realizaci svého projektu ohledně hospodaření s dešťovou vodou, je důležité mít na paměti blížící se termín pro podání žádostí. Administrativní tým dotace Dešťovka odpovědný za zpracování žádostí si bere čas na vyhodnocení probíhajících projektů a přípravu na nové žádosti s novými pravidly, které budou přijímány až po skončení letní přestávky. Jakých změn se od začátku září v dotaci Dešťovka počítá? Základní informace o dalším směřování této podpory naleznete v článku Právě zveřejňujeme: Podmínky dotací v nové etapě programu Nová zelená úsporám od září 2023.

Poslední šance: Termín pro podání žádostí o dotaci

Pokud plánujete podat žádost o dotaci Dešťovka a chcete, aby byla vaše žádost vyřízena co nejdříve, je nezbytné dodržet poslední termín pro podání, který je stanoven na 30. 6. 2023. V případě, že žádost odevzdáte po 30. červnu, k jejímu zpracování dojde až po obnovení přijímání žádostí, tedy 1. září.

Jak urychlit vyřízení žádosti o dotaci Dešťovka

Před podáním dotace doporučujeme si pečlivě přečíst podmínky a požadavky dotace Dešťovka. Ujistěte se, že vaše žádost splňuje všechna potřebná kritéria a přiložte veškeré požadované dokumenty. Proces vyřízení žádosti to významně urychlí.

Vše, co je potřeba vědět o dotaci Dešťovka: Pravidla a podmínky

Více informací o dotaci Dešťovka naleznete v článku Aktuální pravidla pro podání a získání dotace Dešťovka.

Potřebujete pomoci s výběrem nebo zkonzultovat váš projekt? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám ohledně hospodaření s dešťovou vodou poradíme.