721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Dům

Kompletní sestavy pro hospodaření s dešťovou vodou v domě

Kompletní sestavy jsou určené pro snadné využívání dešťové vody v domě na splachování toalet i praní prádla. Všechny sestavy lze využít i pro zálivku zahrady či jiné venkovní použití. Vybírat je možné ze dvou typů sestav – sestavy s dopouštěním nádrže a sestavy s domácí vodárnou. Na všechny kompletní sestavy pro hospodaření s dešťovou vodou lze využít dotaci Dešťovka, která nově spadá do skupiny dotací s názvem Nová zelená úsporám. Více informací o dotačním programu naleznete v článku Zelená úsporám i přírodě aneb Dešťovka v novém kabátu na našem blogu.

Sestavy s dopouštěním nádrže

Kompletní sestavy s dopouštěním nádrže jsou určené pro snadné využívání dešťové vody v domě i na zahradě. Při nedostatku vody dopouštějí vodu do nádrže z řadu či studny. Vybírat je možné ze dvou variant – Raintronic a Leotron.

Sestavy s domácí vodárnou

Kompletní sestavy s domácí vodárnou jsou určené pro snadné využívání dešťové vody v domě i na zahradě. Domácí vodárna zajišťuje čerpání dešťové vody z nádrže s přepínáním na vodu z řadu v případě nedostatku vody v nádrži. Vybírat je možné ze dvou variant – Essential a Evolution.

Výběr konkrétní sestavy

Pro správné určení objemu nádrže můžete využít náš kalkulátor velikosti nádrže. Inspirací vám může být i náš článek Jak vybrat nádrž na dešťovou vodu na blogu. Všechny sestavy lze individuálně upravit dle konkrétních potřeb. V případě dotazů či jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Výsledky 1 - 14 z 14Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
+420 721 466 101

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.