721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Hospodaření s dešťovou vodou

E-shop s kompletním příslušenstvím pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou

Kompletní sortiment produktů pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou. Široký výběr podzemních a nadzemních nádrží na dešťovou i pitnou vodu, kompletních sestav pro využití dešťové vody v zahradě i v domě, vsakovacích modulů, čerpací techniky, filtrace, vodoměrných šachet i septiků a veškerého příslušenství. Vše potřebné pro akumulaci, retenci i vsakování dešťové vody na jednom místě.

Kromě dodání materiálu pro váš projekt nabízíme také možnost konzultace po telefonu zdarma, realizace na klíč, nebo třeba zpracování odborného posudku k dotačnímu programu Nová zelená úsporám.

Na všechny podzemní nádrže na dešťovou vodu máme dopravu zdarma po celé ČR, na všechny ostatní objednávky od 8000 Kč.

Máte dotazy k produktům, nevíte si rady s výběrem či se chcete dozvědět více informací o hospodaření s dešťovou vodou? Kontaktujte nás.

Tip Aquanixu: Pokud vás zajímá sběr a využívání dešťové vody bez nutnosti instalace podzemní nádrže na dešťovou vodu, doporučujeme navštívit e-shop SudyNaDešťovku.cz, kde naleznete široký výběr nadzemních nádrží (nadzemní nádrže na dešťovou vodu standardní i designové) a sudů na dešťovou vodu i veškeré potřebné příslušenství – včetně tipů a rad na jejich správnou instalaci a provoz.
Tip Aquanixu: V případě, že vás zajímá pouze vsakování dešťové vody na pozemku a k tomu potřebné vsakovací moduly (vsakovací tunely, vsakovací bloky, vsakovací jímky) včetně příslušenství, neváhejte navštívit e-shop Vsakovačky.cz, kde na vás čekají množstevní slevy a odměny v rámci věrnostního programu.

Nové zboží

Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.

Nejprodávanější

Poslední novinky z blogu