721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Nadzemní nádrže

Nadzemní nádrže a sudy na dešťovou vodu

Nadzemní nádrže a sudy na dešťovou vodu

Standardní i designové nadzemní nádrže a sudy na sběr a uchovávání dešťové vody disponují snadnou instalací k okapovému svodu, jsou vysoce kvalitní a plně funkční. V nabídce naleznete velké množství různých velikostí, tvarů, barev i struktur včetně veškerého potřebného příslušenství.

Výběr nadzemní nádrže

Při volbě nadzemní nádrže na dešťovou vodu jsou hlavními kritérii především objem, cena a design. Objem se zpravidla odvíjí od množství spotřebované vody pro zálivku zahrady. V případě, že se jedná o menší zahradu, která navíc nevyžaduje pravidelnou závlahu, postačí nádrž, případně plastový sud s menším objemem. Právě sudy na dešťovou vodu jsou jedním z cenově nejdostupnějších řešení, nabízejí praktičnost, nízkou hmotnost a snadnou manipulaci. V případě větší zahrady jsou vhodnější standardní nadzemní nádrže, neboť se vyrábějí ve větších objemech. Pro netradiční či moderní vzhled je naproti tomu lepší vybírat z designových nadzemních nádrží, které lze je esteticky sladit s domem. Nevíte si rady? Nevadí, kontaktujte nás a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Jak nadzemní nádrž naplnit vodou a poté ji čerpat

Ke všem nadzemním nádržím je vhodné pořídit takzvaný sběrač dešťové vody a kohout, díky nimž bude čerpání vody z nádrže bezproblémové. V příslušenství k nadzemním nádržím naleznete i propojovací sady pro napojení sběračů či propojení více nádrží.

Sběrač se připevní na okapový svod a načerpá do nádrže tolik vody, kolik je její maximum. Zbytek vody odteče okapem dolů – nádrž tak nepřeteče. Současně sběrač zabrání průtoku větších nečistot (například listy a větvičky) a předejte tak možnému ucpání kohoutu. Více informací o sběračích dešťové vody naleznete v článku Proč je dobré míti sběrač dešťové vody na našem blogu.

Výsledky 1 - 18 z 86Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
+420 721 466 101

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.

Nejprodávanější

Příspěvky z blogu k nadzemním nádržím